معرفی بهترین کتابهای انرژی درمانی

تعادل چاکراها زمان و تمرین مداوم و زیاد را می طلبد، اما این تمرینات را می توان در چند دقیقه در روز انجام داد. این روش را میتوان به صورت یک روز دست راست و کف پای چپ یا به اصطلاح سینه کف پا و روز بعد برعکس دست چپ و پای راست. 5- ابتدا تمام حواستان را بر دست راست متمرکز کنید بعد بر روی انگشت کوچک دست راست تمرکز کنید. 9- ودر انتها سعی کنید نبض را در هر دو انگشت احساس کنید. البته من می توانم نقطه درد را هم تشخیص دهم اما چون حق دخالت در امور پزشکی را ندارم اجازه اینکه به بیمار بگویم مشکلش چیست را ندارم. پیشنهاد میکنم تمام بیمارستانهای تهران تعطیل و پزشکان مرخص و از ایشان، این فرزند نابغه و معجزهگر درخواست عاجزانه شود به ایران بازگشته بساط وزارت بهداشت و درمان و وزیر زحمتکش و دلسوز آن تعطیل و تمامی امور درمانی به وجود ذی جود پروفسور علی اکبری محول گردد. مدعی انرژیدرمانی در ایران است که پیشتر در تهران فعالیت میکرد و پروندهٔ وی مبنی بر . انرژی خانه تان رابا این سنگ ها بیشترکنید : اعتقادات دیگری در مورد خواص این سنگ وجود دارد، به طوریکه این اعتقادات مبنی بر درمان بی خوابی و تحریک رویاهای دلپذیر است.

من همچنان برانکار معجزات و کرامات امثال علی اکبری مصرم و معتقدم بدون آزمایشهای بالینی و کلینیکی، آزمایشگاهی، تصویربرداری از درون بدن، تزریق انواع آمپولها، عمل جراحی، ارتوپدی، و هرگونه اعمال جراحی در قسمتهای گوناگون بدن از جمله چشم، داخل سر، قلب، شکم، معده، زانو نمیتوان بیماران دردمند را درمان کرد. یا میتوانید با کاشت یا امبدینگ نخ در بدن بدون سوزن در کف دست و پا به نتایج درمانی و زیبایی برسید. بیمار با هر بار مصرف آب دارو به میزان یک جلسه انرژی دریافت می کند. چیزی شبیه یک آدامس که انگار کش می آید یا نیرویی شبیه نیروی بین دو آهنربا. برای غیرفعال شدن آنها آن ها را بتکانید انگار که دستانی خیس را می خواهید خشک کنید. انگار که نیرویی بین آنها وجود دارد و میخواهد کف دستانتان را به هم بچسباند. برای این کار راه های بیشماری وجود دارد. ایشان راه میرود و به سبک تصنیف سازهای قدیم آواز میخواند و بیماران معالجه میشوند.

محمد علی اکبری مدعی است که از طریق انرژی درمانی می تواند بیماران را مداوا کند، اما این اقدام وی از سوی مسوولان وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی دخالت در حیطه پزشکی اعلام شده است که باید حتما با مجوز وزارت بهداشت یا نظام پزشکی و بر اساس مستندات علمی معتبر انجام شود. قبل از استفاده از شمع بهتر است آن را تمیز کنید، برای این کار از روغن زیتون استفاده نمایید، جهت روغن مالی شمع از پایین به سمت بالاست، با این روش انرژی های منفی جذب شده در آن خارج می شوند. ریکی می تواند شما را به سفری روحانی همراه با مکاشفات خاص خود رهنمون سازد. ایشان مدتی در ایران تحت پیگرد بود و در کمال نامردی و بیمعرفتی با توجه به شکایت یک مهندس ناشنوا و لال از بوشهر و همسرش که میگفتند ایشان صدها هزار تومان از مهندس بدبخت حق العلاج دریافت داشته، اما نتوانسته لال بودن و کر بودن او را درمان کند مطالبی درباره علم لدنی ایشان نوشتم. موضوع استخدام 6 جادوگر و اجنههای آنان (اجنه جمع جنین است و نه جن و اجنهها هم غلط است فقط مرا به یاد دوران کودکی میاندازد) مرا یاد سر پروفسور دکتر محمد اکبری انداخت که چند سال پیش بساط انرژی درمانی در ایران راه انداخت و هزاران کور و کر و چلاق و لال و افلیج و سرطانی را شفا داده و چند میلیارد تومان جمع آوری کرد و قرار بود بیمارستان قدیمی ایران را به قیمت 5/1 میلیارد تومان خریداری کند، اما مراجع علمی و پزشکی بر این دانشمند و کاشف و محقق بزرگ و بیهمتا(!) این ابوعلی سینا و محمدبن زکریای رازی(!) بیهوده ایراد گرفتند و مدرک طبابتش را مطالبه کردند که معلوم شد مثلاً علم لدنی دارد و اصلاً وارد دانشگاه نشده است.

راهی دبی و آمریکا شد و به تازگی خوشبختانه این نابغه، تلویزیون ماهوارهای راه انداخته و شیوه معالجه ایشان راه رفتن و آوازهای پرسوز و گداز خواندن است. لازم به یادآوری است ایشان پی در پی اسناد برائت خود را در محاکم از طریق رسانهها نشان میدهند. چرا در ایران محکمه باز نمیکنند؟ راستی چرا این همه پزشکان و جراحان عالیقدر ایران از تلویزیون اجارهای آن طرف آبی استفاده نمیکنند، زیرا آنان نیازی ندارند و دنیا تأییدشان میکند. این سه دوره برای همه افراد ضروری و اساسی هست. قطعا برای زندگی نیرویی وجود دارد که پرانا نام دارد! چنانچه بیمار از سلامت عمومی مناسبی برخوردار باشد و به هیچگونه عفونت یا بیماری پوستی در ناحیه درمان مبتلا نباشد، فقط چند عارضه خاص وجود دارد که باعث منع انجام درمان میشود. یک موجود زنده به جز تولید مثل، چه تفاوت هایی با سایر موجودات غیر زنده دارد؟ کف دست هایتان را به مدت ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه با تمام سرعت به هم بمالید.

دیدگاهتان را بنویسید