انرژی درمانی، از ظهور تا حضور

افرادی که به عنوان انرژی درمانگر فعالیت می کنند افرادی خبره و آموزش دیده هستند که در این زمینه تخصص لازم را دارند و متناسب با مشکل بیمار از تکنیک ها و فنون مختلف انرژی درمانی استفاده می کنند. شاید بگویید که مثبتاندیشی بعد از بدشانسیها و بد آوردنهای پیاپی کاری بسیار سخت است، اما ما هم در مقابل به شما میگوییم که با تمام این سختیها، برای موفقیت و پیشبرد اهداف خود، راهی بجز مثبتاندیشی نخواهید داشت. در حال حاضر تعداد بسياري از بيماران و خانوادههاي آنان نمی دانند كه اساسا مراجعه به چنين افرادي صحیح است يا خير؟ تفاوت دیگر این پادکست با دیگر پادکستهای دنیای موسیقی درمانی در این است که شما میتوانید این پادکست را در حال پیادهروی و تحرک هم گوش کنید. لطفا نظر خود در مورد این پادکست را در بخش نظرات با ما و دیگر اعضای عزیز وبسایت دنیای موسیقی درمانی در میان بگذارید. خواهید دید که دیگر از روابط اجتماعی نترسیده و خود را آماده تعامل مثبت با محیط اطراف خواهید دید. اما در صورتی هم که قصد دارید از این پادکست هم مانند دیگر پادکستهای دنیای موسیقی درمانی استفاده کنید، آرام باشید و تنفس عمیق را شروع کنید. در این حالت وضعیت بدن شما به شکل یک قایق می شود.

اکنون کف دستهایتان را به سرعت بر رویِ یکدیگر مالش دهید و دوباره آن ها را در وضعیت سابق قرار دهید. یعنی اگر ما انسانی منفینگر و یک عضو سرشار از انرژی منفی در این عالم باشیم، به قطع انرژی و احساس منفی خود را به محیط اطراف نیز منتقل کرده و اثرات منفی و بدی را بر روی کل کائنات خواهیم داشت. با دقیق شدن بر روی این مفهوم به این پی خواهیم برد که وجود انرژی مثبت در وجود ما میتواند به دنیای اطرافمان منتقل شده و وقایع مثبت دیگری را در جهان هستی ایجاد کند. در افرادی که با انداختن کش دور کف دست اشتها افزایش مییابد، نباید از این روش برای کاهش اشتها استفاده کرد چراکه بدن بر اساس صلاحدید خود اشتها را افزایش داده است و حتی اگر وزن را افزایش دهد در نهایت سایز را کم میکند. نتایج تحقیقات در مورد خواص لیمو ترش برای معده نشان میدهد این میوه خشک برای هضم راحتتر غذا بسیار مفید است. در صورت تعداد دفعات و میزان زمان استفاده از این پادکست فوقالعاده اثربخش برای ایجاد و جذب عشق هم میتوانید در هر زمان و مکان و هر تعداد دفعهای که مایل بودید از آن استفاده کنید.

آیا این را میدانستید که یک گردباد در ایالات متحده میتواند تحت تاثیر جزئی ترین چیز ها مثل ضربه بال پروانه های دور دست ها در افریقا باشد؟ از قرون گذشته تا به امروز این عقیده وجود داشته است که حتی جزئی ترین رفتار ها و اعمال ما هم میتوانند موجبات ایجاد ارتعاش در جهان هستی را فراهم کرده و با خواست یگانه پروردگار عالم، وقایع جهان هستی را تغییر دهند. موسیقی بی کلام بسیار آرامشبخش و زیبای این پادکست بر مبنای مفهومی عجیب و شگفت آور با نام اثر پروانه ای طراحی و ساخته شده است و میتواند به بهترین شکل در شما و محیط اطرافتان ایجاد انرژی مثبت کرده و شما را در محیطی آرام و خوش آب و رنگ غرق کند. و در مقابل آن یانگ نشاندهنده گرما، هیجان و فعالیت و تحرک است. زمانی که تعادل این انرژی مختل می شود، نتیجه آن ناراحتی جسمی، عاطفی و معنوی است.

به یک هرم قدرتمند فکر کنید وقتی مشکل جسمی داریم ، ضعف هایی در رفتار عاطفی ما ایجاد می کند . همانگونه كه در کتاب انرژی درمانی مقدماتی ذکر می شود، بیماری می تواند توسط عوامل داخلی یا خارجی یا تركیبی ازاین دو ایجاد شود. توجه داشته باشید که در هر جهت مثبت یا منفی، این رابطه یک رابطه دو طرفه خواهد بود. در حین و بعد از استفاده از این پادکست روحنواز، طعم دلچسبی از حضور و زندگی را خواهید چشید و دید نو و سرشار از طراوتی را از محیط پیرامون خود پیدا خواهید کرد. نگران نسخههای سخت و پیچیده نباشید، چرا که برای استفاده از این موسیقی شفابخش و روحنواز، اصلا نیازی به پیروی از دستورالعملهای پیچیده نیست. چرا که این کار به شدت گوش و ذهن شما را خسته کرده و اثرات مثبت این پادکست منحصربفرد را بی اثر میکند. چرا که از یک طرف تأثیر انرژی­های مختلف بر روی دردها و امراض ثابت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید