آخرین اخبار «انرژی درمانی

وی پس از مدتی، ادعا کرد که از طریق انرژیدرمانی، قادر به درمان بیماران بوده و دارای نیرویی «خدادادی» است. به هر حال توجه داشته باشید که از این روش درمان دیسک کمر معمولاً بیش از ۳ بار در طول یک سال نباید استفاده کرد. در هر دو، سوزن را بدون تزریق هیچگونه مادهای به داخل بدن فرو میبرند. به این ترتیب تزریق اوزون می تواند وضعیت سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشیده و به درمان دیسک کمر کمک موثر کند. انرژی وارد شده به بدن باعث افزایش تبادلات سلولی، بهبود جریان لنف و خون میشود. البته همانطور که اشاره کردیم، نمیتوان این روش درمانی را برای بهبود تمام بیماریها موثر بدانیم. به همین شکل مشابه پاها نیز تمام قسمتهای بدن را شامل میشوند. این امر همچنین به نشاط جسمی از طریق لذت جنسی، حضور، قدرت، قرار گرفتن در زمان حال و احساس وجود در بدن شما مربوط میشود. این روش بهآرامی عضلات را شل کرده و موجب کاهش درد میشود. انجام این کار می تواند تا حدودی باعث ایجاد فضای خالی در محل دیسک شود که فشار سطح متورم دیسک بر روی ریشه عصب را کاهش داده و باعث تسکین درد بیمار می شود. در طب سوزنی هدف بازگرداندن تعادل و انرژی به بدن میباشد، اما هدف از زدن سوزن خشک، تسکین دردهای عضلانی و رفع اختلالات عضلانی مثل سفتی یا کوتاهی عضلات میباشد.

تکار تراپی با افزایش گرمای عمقی در بافتها سرعت متابولیسم و بازسازی بافتهای عضلانی، تاندونها، لیگامانها، بافتهای همبند و استخوانهای آسیب دیده را افزایش میدهد و باعث تحریک آزادسازی هورمونهای تسکین دهنده درد میشود و همچنین باعث کاهش ادم و تورم، افزایش اکسیژن و انرژی در بافتهای آسیب دیده، افزایش دامنه حرکتی مفاصل، کاهش دوره نقاهت میشود. با کمک این روش درمانی افراد می توانند به مشکلات روحی خود بپردازند و از وخیم تر شدن بیماری پیشگیری کنند. پزشکان تأکید می کنند که با خواب غلظت خون بالا میرود و هر زمان که به صبح نزدیک تر می شویم خون غلیظ تر می شود و دقیقا در لحظات نزدیک شدن به اذان به غلظت خون حد اعلا می رسد. اوزون یک گاز است که در حقیقت نوع قوی تر گاز اکسیژن می باشد که با فرمول O3 شناخته می شود. با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی سایت متافیزیک و علوم ماورا الطبیعه علی لند.

کتاب کلیات علوم روحی : این کتاب دربارة کلیات مطالب و حقایق علوم روحی، زندگی پس از مرگ و انرژیهای موجود در محیط افراد و نحوة استفاده از آنها است. علاوه بر این افزایش جریان خون می تواند باعث پاک شدن مواد زائدی شود که در طول زمان در سلول ها انباشته شده است. مگنت تراپی که با اسم مغناطیس درمانی هم شناخته میشود، یک روش غیرتهاجمی است که با قرار گرفتن بیمار در داخل میدانهای مغناطیسی ثابت، یونهایی را که در بدن ما وجود دارند به جنبش در میآیند و جریان خون به محل مورد نظر زیاد میشود و با انتقال بیشتر مواد مغذی به محل آسیب و دفع مواد زائد از ناحیه باعث تحریک رشد و ترمیم، کاهش التهاب و تورم بافتهای عضله، لیگامان، تاندون و استخوانها و اعصاب میشود. این شیوه درمان دیسک کمر با هدایت سونوگرافی هم قابل انجام است. تاثیر این روش درمانی معمولاً بلافاصله در بیمار قابل مشاهده است. هنگامی که تزریق اپیدورال کمر انجام شد، بیمار می تواند کاهش درد را در خود را مشاهده کند، اما تاثیرگذاری این تزریق می تواند گاهی اوقات به چند روز زمان نیاز داشته باشد.

در این حالت بیمار مبتلا به دیسک کمر به یک اتاق مخصوص برده شده و بر روی شکم در حالتی دراز می کشد که یک بالش زیر شکم وی قرار داشته باشد. 2. اگر مبتدی هستید، بهتر است اولین بار را زیر نظر فرد ماهر انجام دهید. همانطور که از اسمش پیداست، هیدروتراپی با کمک آب انجام میشود. این روغن ها از عصاره ی قسمت های مختلف گیاهان ، گل، برگ، ساقه، تنه، ریشه و غیره- و با استفاده از روش هایی نظیر تقطیر، جوشاندن، فشردن، و حل کردن بدست می آیند؛ بسیار غلیظ بوده، دارای بوی قوی می باشند، تا حدی فرار هستند و اصولا به تنهایی مورد استفاده قرار نمی گیرند. بسته به این که از چه دستگاهی استفاده میشود، متخصص دستگاه را روی ناحیه مورد نظر میکشد تا دستگاه دقیقتر روی بدن هدایت شود و انرژی آر اف را به نقاط مورد نظر تحویل دهد. ماساژ کف پا برای کمردرد و دردهای مزمن و همچنین برای سلامت بدن انسان مفید است فیلم آموزش صحیح ماساژ کف پا را در ادامه برای شما به نمایش گذاشته ایم. در ادامه ناحیه تحت درمان آماده شده و با یک شیوه استریل پوشانده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید